Блог

Екскурсія 05.03.2019

Із метою поглиблення теоретичних та практичних знань, отриманих на лекційних заняттях із дисципліни “Криміналістика” студентам 4 курсу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, у супроводі доцента кафедри цивільного та кримінального права і процесу Тунтули О.С., проведено екскурсію експертами Миколаївського НДЕКЦ МВС України.

Екскурсія 19.02.2019

Проведення екскурсії спеціалістами криміналістичного центру з метою ознайомлення студентів факультету морського права НУК імені адмірала Макарова з напрямками діяльності Миколаївського НДЕКЦ МВС України.

Міжнародна науково-практична конференція 05.11.2018

Експерти Миколаївського НДЕКЦ брали участь у міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 95-річчю створення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С.Бокаріуса.

Семінар-нарада 25.10.2018

25-26 жовтня 2018 року у м. Хмельницький проводилась семінар-нарада фахівців експертної служби МВС України за напрямом досліджень відео- та звукозапису. Участь у робочій зустрічі брала і експерт з Миколаївського НДЕКЦ. Обговорювались проблемні питання досліджень, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку напрямку)