ДНК-експертиза, це можливо в нашій області!

З кожним роком напрямок ДНК–експертизи набуває поширеного розвитку. В провідних країнах світу даний вид експертизи є звичайним явищем. Так, на території України в підрозділах Експертної служби МВС, в сімох областях вже запроваджений даний напрямок роботи, не винятком стала й Миколаївська область. В Миколаївському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України ще у 2011 році було встановлено найсучасніше обладнання, прийняті на роботу фахівці відповідної спеціалізації за напрямком ДНК-експертизи. Так, вже перша експертиза була складена у квітні 2011 року. Також, слід зазначити, що Миколаївський НДЕКЦ МВС є базовим підрозділом та проводить ДНК-експертизи, як для нашої, так і для Одеської областей.

На сьогоднішній день фахівці Миколаївського НДЕКЦ проводять даний вид експертизи за кримінальними, цивільними справами та на замовлення громадян для встановлення батьківства та кровної спорідненості.

Для отримання детальної інформації можливо звернутися за адресою: м. Миколаїв, вул. 1 Воєнна 2а (зуп. «Акіма» маршрут №2, 81, 82, 40) тел. 49-88-74