Дослідження технічного укріплення тирів та стрільбищ

Об’єктом даного виду досліджень є закриті, напіввідкриті, відкриті (польові) тири та стрільбища, призначені для стрільби з вогнепальної, пневматичної та холодної (луки та арбалети) зброї. Підставою проведення даного виду досліджень є заява та/або договір про надання даної послуги. Безкоштовну консультацію з приводу складання заяви та оформлення договору замовник може отримати безпосередньо в НДЕКЦ.

Фахівці НДЕКЦ в ході проведення дослідження здійснюють виїзд за місцем розташування об’єкту і проводять оцінку відповідності характеристик тиру (стрільбища) Державним будівельним нормам, а потім формують висновок щодо його технічної укріпленості.

Строки проведення дослідження тиру коливаються в межах від 10 днів до 1 місяця від дня проведення огляду. При цьому Постановою Кабінету Міністрів №1098 від 26.10.2011 передбачена можливість отримання замовником висновку в більш короткий строк за умови подвійної оплати послуги.

Згідно з Постановою КМУ №1098 від 26.10.2011 року вартість проведення дослідження технічного укріплення тирів та стрільбищ складає 6 768 грн. (з ПДВ) за один об'єкт.

З усіх питань, що виникають за даним напрямком, за консультацією можна звернутися за телефонами: (0512) 53-11-88.