У Миколаєві експерти врятували чоловіка від придбання «перебитої» автівки

Протягом року на Миколаївщині адміністратори сервісних центрів МВС відмовили 8 клієнтам в наданні послуг з реєстрації та перереєстрації. 

Адже транспортні засоби, які були надані на огляд експертам, мали ознаки підробки ідентифікаційних номерів чи перебували в розшуку.

Подібний випадок стався нещодавно й в сервісному центрі МВС в м. Миколаїв. Чоловік вирішив перереєструвати Opel Kadett на своє ім`я, але під час огляду фахівці експертної служби МВС зробили висновок, що ідентифікаційний номер кузова змінювався тобто одна з його частин була видалена та замінена іншою. Наразі за вказаним фактом слідчі Заводського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу». Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Шановні громадяни, аби не потрапити в схожу ситуацію при купівлі транспортних засобів слід звертатися за допомогою до сервісних центрів МВС. Саме тут Ви маєте можливість здійснити перереєстрацію, а фахівці та експерти обов’язково перевірять транспортний засіб та супроводжуючі на нього документи з метою з’ясувати чи не перебувають в розшуку або чи не мають ознак підробки.

Кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.