Перемога в першості України з багатоповторного жиму

Вітаємо з черговою перемогою заступника директора – завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Миколаївського НДЕКЦ МВС Сергія Анатолійовича ЛОЗОВОГО!

10.10.2020 у м. Житомирі Сергій Анатолійович посів І місце в першості України з багатоповторного жиму (з фіксованою вагою штанги – 125 кг).

Федерація багатоповторного жиму України створена задля об’єднання спортсменів, які прагнуть брати участь, змагатися та досягати високих результатів у змаганнях з багатоповторного жиму лежачи, а також задля поширення здорового способу життя та спорту в цілому серед всіх верств населення!
Багатоповторний жим – жим штанги лежачи на максимальну кількість повторень.
Змагальне завдання спортсменів при виконанні вправи багатоповторний жим – вижимання штанги фіксованої ваги у відповідності до чинних правил на максимальну кількість повторень без використання додаткових допоміжних засобів.
Вирішальною фізичною якістю для успіху є рівень силової витривалості, який викликає пристосувальний розвиток серцево-судинної, дихальної та кістково-м’язових систем організму, що являється показником загального рівня здоров’я та захисних властивостей організму спортсмена, а також сприяє побудові вираженої атлетичної тілобудови у самого спортсмена.

Минулого року наш атлет одержав беззаперечну перемогу у Чемпіонаті Полісся з багатоповторного жиму, що проходив у м. Житомирі 09 листопада.

Бажаємо невтомних сил і справжньої хоробрості серця для гідних перемог!