Миколаївські експерти виявили ще одну «перебиту» автівку

23.01.2021 до Миколаївського НДЕКЦ МВС звернувся громадянин із заявою на експертне дослідження транспортного засобу OPEL OMEGA, 1989 року виготовлення.

Під час експертного дослідження номерної деталі виявлений зварний шов не заводу виробника, який проходить навколо місця нанесення ідентифікаційного номеру кузова та має замкнутий характер.   Також при дослідженні місця кріплення ідентифікаційної таблички встановлено, що вона розташована у визначеному заводом-виробником місці та містить інформацію про ідентифікаційний номер (VIN), однак, кріплення дублюючої таблички не відповідає технології заводу виробника. При огляді складових частин на предмет маркування дат виготовлення виявлені розбіжності у датах виробництва складових частин транспортного засобу з датою його виробництва, наведеною в інформаційно-довідкових джерелах.

За результатами дослідження встановлено, що на транспортному засобі OPEL OMEGA, 1989 року виготовлення, ідентифікаційний номер кузова змінено шляхом видалення фрагменту номерної деталі з нанесеним на нього ідентифікаційним номером кузова та послідуючим вварюванням в досліджуваний ТЗ фрагменту номерної деталі з іншого ТЗ.

Транспортний засіб та водія для подальшого розгляду справи передано до правоохоронних органів.