Практичне заняття зі студентами аграрного університету

17 травня 2019 року на базі відділу Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України проведено заняття із дисципліни «Генетика з біометрією» для здобувачів І курсу освітньої спеціальності 204-«ТВППТ» Миколаївського національного аграрного університету.

Завідувач сектору імунологічних, цитологічних видів досліджень та досліджень волосся Горлова Ольга Михайлівна розповіла студентам про основні напрямки роботи центру, специфіку професійної діяльності експертів та продемонструвала обладнання, що використовують для проведення різноманітних експертиз у вищевказані галузі. Молодь особисто долучалась до роботи лабораторії із необхідним сучасним обладнанням для роботи з ДНК, а саме лабораторію молекулярно-генетичної експертизи, яка оснащена найсучаснішим обладнанням.

Грицієнко Юлія Вікторівна – заступник завідувача відділу, завідувач сектору молекулярно-генетичних досліджень відділу біологічних досліджень та обліку (вона ж і аспірантка проф. Гиль М.І.) надала студенству інформацію про перелік інших експертиз, що проводять у лабораторіях НДЕКЦ: трасологічна, портретна, дактилоскопічна експертизи, експертизи балістичні та холодній зброї. Фахівець зауважила, що з кожним роком напрямок ДНК-експертизи набуває більшого поширення. Миколаївський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України є кустовою лабораторією на Південь нашої держави.